Do góry

Wydarzenie

Pochwała błędu - dramowy warsztat rozwojowy dla kobiet
Fundacja Inicjatyw Twórczych i Społeczno-Edukacyjnych Kurdybanek
Polska, Warszawa,
Od 02.12.2017 do 03.12.2017
Termin składania zgłoszeń: 
01.12.2017
warsztat płatny (szczegóły w opisie)
fundacja.kurdybanek@gmail.com
Opis wydarzenia: 

Warsztat ten ma charakter rozwojowy, nie terapeutyczny. Pozwala lepiej zrozumieć siebie, spojrzeć na pozytywne aspekty błędu, uzyskać lepszą świadomość swoich potrzeb.

Będziemy pracować warsztatowo w atmosferze otwartości, bez oceniania, z szacunkiem dla siebie nawzajem. Będzie to spotkanie w kręgu kobiet.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla kobiet, które poszukują odpowiedzi na poniższe pytania:

Jakie są moje potrzeby, czy jestem ich świadoma, czy umiem je rozpoznawać i czy je rozumiem? Jakie są konsekwencje ignorowania własnych potrzeb?

Dlaczego popełniam błędy? Czego mogę się z tego nauczyć?

Jakimi narzędziami będziemy pracować?

Drama - technika teatralna uruchamiająca ciało i emocje, która poprzez wchodzenie w role pozwala lepiej zrozumieć motywacje swojego i czyjegoś działania.

Praca z baśnią;

Improwizacja;

Wizualizacja.

Co weźmiesz ze sobą z tego warsztatu?

Zyskasz większą świadomość siebie, akceptację tego, że błędy są naturalną częścią rozwoju, radość i inspirację ze spotkania z innymi kobietami.

Gdzie? Kiedy?

2 i 3 grudnia w godz. 10.00 – 17.00 z przerwą na lunch/obiad.

Siedziba Fundacji DramaWay, ul.Chocimska 12 m.4, Warszawa

Koszt: 200 zł za dwa dni. Osoby, które zgłoszą się do 20-go listopada - 170 zł. Osoby, które zgłoszą się razem (2 osoby jednym zgłoszeniem), nawet po 20 listopada – 150 zł

Warsztat dwudniowy. Zależy nam na tym, by zainteresowane osoby wzięły udział w całym warsztacie (sobota i niedziela, łącznie 14 godzin), gdyż jest to z korzyścią zarówno dla uczestników, jak i dla całej grupy.

Nabór do grupy (10-15 osób) odbywa się przez formularz, dostępny pod adresem:

https://form.jotformeu.com/72985754057369

Po nim osoba prowadząca skontaktuje się z zainteresowanymi osobami telefonicznie.

fundacja.kurdybanek@gmail.com

T: 534 324 000

Prowadzące:

Wioletta Szuba-Franczak - pedagożka, arteterapeutka, certyfikowana trenerka dramy, prowadzi warsztaty teatralne i dramowe dla dzieci i młodzieży, szkolenia zawodowe oraz warsztaty rozwojowe dla dorosłych. Zafascynowana ludzką psychiką, pasjonatka rozwoju osobistego, poszukująca mądrości w baśniach, mitach, dialogach i spotkaniach z ludźmi.

Paulina Drzał - facylitator uczenia i twórca przestrzeni do uczenia się. Entuzjastka edukacji pozaformalnej, od 2013 roku związana z programem Erasmus + jako organizator, autor projektów, facilitator i trener. Trener dramy, absolwentka kursu teatru ze społecznością, aktualnie uczestniczka studium Porozumienia bez przemocy Leance. Pracuje głównie z grupami międzykulturowymi.