Do góry

Wydarzenie

Ostry dyżur pedagogiczno-teatralny / głosy, dźwięk, muzyka
LUB/LAB
Warszawa
18.11.2017
20 PLN
516 543 707
Opis wydarzenia: 

Jak zrobić dźwięki – do pracy warsztatowej, do spektaklu? Jak pracować z dźwiękiem i jak się nim twórczo bawić? Jak wydobywać głos i jak go wykorzystać? Jak z dźwięków zrobić temat a jak tło? Jak budować dźwiękowe struktury? Skąd czerpać inspiracje? Podczas spotkania zajmiemy się twórczą pracą z dźwiękami i głosem. Spróbujemy zastanowić się, jaką rolę mogą one pełnić w działaniu warsztatowym i tworzeniu wypowiedzi teatralnej. Przetestujemy dźwiękowe działania zespołowe i indywidualne. Stworzymy dźwiękowy performans i napiszemy utwór muzyczny. Dźwięk, głos – tak jak ruch czy sztuki wizualne – może być obszarem nieograniczonej twórczości i zabawy oraz narzędziem poznawczym. 

➜ Prowadzenie: Radek Kaliski
➜ Data: 18.11.2017; godz. 10.00 - 14.00
➜ Zgłoszenia: http://bit.do/glosy-dzwieki-muzyka
➜ Koszt udziału w warsztatach: 20 zł 
➜ Miejsce: LUB/LAB, Lubelska 30/32 (wejście od wewnętrznego podwórka, II piętro)
➜ Więcej informacji: 516 543 707

Ostry dyżur powstał by wymieniać się wiedzą, inspiracjami i pomysłami na pracę pedagogiczno-teatralną. Ostry dyżur jest po to, żeby wspierać się nawzajem w wyzwaniach związanych z twórczą pracą z grupą, wypracowywać narzędzia i dzielić się refleksjami.
Zapraszamy nauczycieli i nauczycielki, animatorów i animatorki kultury, instruktorki i instruktorów korzystających z narzędzi teatralnych w pracy z różnymi grupami.  A także wszystkie inne osoby, które chcą wymieniać się pomysłami na pracę teatralną z dziećmi,
młodzieżą i z dorosłymi.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1435803686540497/

- - -
Wydarzenie jest finansowane ze środków m.st. Warszawy w ramach projektu "Centrum działań kulturalno-społecznych Lubelska 30/32 (L 30/32)"